Portrétní focení a aranžované focení lidí
Portrétní fotografie zachycuje krásu a jedinečnost každého člověka. Spojuji techniku a kreativitu, abych vytvořil jedinečné obrazy, které vypráví příběhy a odhalují vaši osobnost. Budeme spolupracovat na výběru vhodného místa, osvětlení a stylingu, abychom dosáhli toho, co vás dělá jedinečnými. Baví mě mít možnost zachytit lidskou krásu, náladu a emoce. Zároveň mě baví s lidmi komunikovat, poznávat nové lidi, poslouchat jejich příběhy a svoji tvorbou jim dělat radost. Baví mě i focení v kostýmech, cosplay, fantasy a nebo třeba LARP. Nezáleží na tom, zda potřebujete rodinný portrét, profesionální firemní fotografie, portréty pro sociální média nebo zážitek, který vás zahrne do světa fotografování - jsem tu, abych vám pomohl.

Cena portrétního focení od 1 500 Kč

Cena obsahuje
 • služby fotografa
 • fotografie v elektronické podobě
 • základní úpravy fotografií (ořez, vyrovnání barev, ...)

Lze přiobjednat
 • možnost přizvat profesionální maskérku, kadeřnici, stylistku , ...
 • možnost pokročilých úprav fotografií (retuš)
 • možnost tisku fotek včetně fotoobrazů
Poptat focení
Reportážní fotografie
Ne nadarmo se říká, že reportážní fotka je královská disciplína. Umění zachycování okamžiků, které vyprávějí příběhy, dokumentují skutečnost a přinášejí světu zpravodajskou hodnotu. Reportážní fotografie se snaží zachytit pravdivý a autentický pohled na události a okolnosti.

Moje práce zahrnuje široké spektrum témat a žánrů - od politiky a společenských událostí po sport, kulturu a lidské příběhy. Bez ohledu na to, co se děje, jsem připraven zachytit to prostřednictvím mého objektivu.

Bude mi potěšením zachytit i Vaší akci. A to nezávisle na tom zda se jedná o firemní prezentaci, event, večírek, koncert, kulturní vystoupení, sportovní výkon a nebo třeba oslavu.

Cena reportážního focení od 850 Kč / hod.

Cena obsahuje
 • služby fotografa
 • fotografie v elektronické podobě
 • základní úpravy fotografií (ořez, vyrovnání barev, ...)

Lze přiobjednat
 • možnost pokročilých úprav fotografií (retuš)
 • možnost tisku fotek včetně fotoobrazů
Poptat focení
A vše ostatní ...
Věnuji se portrétu, aranžovanému focení lidí a reportážní fotografii. Občas ale rád uteču k jiné disciplíně, jako je focení nemovitostí, přírody, nebo třeba k produktové fotce. Primárně tato focení nenabízím jako komerční službu, nespecializuji se na ně, ale pokud máte nějaký zajímavý projekt, určitě mi zkuste napsat.


Základní informace o focení

Pokud máte nějaký zajímavý projekt nebo nápad, nebráním se ani spolupráci formou TFP. Co opravdu nefotím je newborn, těhotenské focení, rodinné focení a domácí mazlíčky.

Fotky dodám již upravené v nejkratším možném termínu, ten se odvíjí od složitosti a délky focení a předem si ho upřesníme. Neupravené fotky NEPOSKYTUJI. Stejně tak neposkytuji náhledy k výběru fotek, fotky k úpravě vybírám já.

A ještě jednu věc byste o mě měli vědět. Jsem příznivcem opravdové fotografie, takže ode mě nečekejte (a prosím ani nechtějte) nějakou zásadní manipulaci s fotkou. Jasně, fotky upravuji, flek od kafe který si modelka udělala těsně před focením vyretušuji, ale opravdu Vám nebudu přidělávat na rameno draka. Nepovažuji to pak již za fotku ale za malbu.